o serwisie

Serwis ma charakter archiwalny. Aby uzyskać bieżące informacje, prosimy kierować się na stronę http://opowiadanie.org

—————
Centrum Wymiany Opowieści było w latach 2008-2012 jedną z całorocznych aktywności Międzynarodowego Festiwalu Opowiadania.

W serwisie publikujemy i dyskutujemy przede wszystkim teksty nowych polskich opowiadań, ale także informacje o wydarzeniach wydawniczych, nagrodach literackich, festiwalach i konkursach na opowiadania. Znajdą tu Państwo także recenzje, wywiady i bieżące komentarze. Zachęcamy do komentowania wpisów i do przysyłania swoich utworów pod adresem redakcja@opowiadanie.org

Wydawcą serwisu jest Centrum Kultury ZAMEK we Wrocławiu, organizator Międzynarodowego Festiwalu Opowiadania, a także Wrocławskich Promocji Dobrych Książek i Dni Fantastyki. Za publikację na łamach serwisu opowiadanie.org dowolnego wpisu, utworu literackiego, komentarza czy innej formy wypowiedzi autorom nie przysługuje honorarium, przesłanie przez autora dowolnego utworu pod adresem redakcji stanowi zgodę na publikację utworu wyłącznie na stronach opowiadanie.org. Autor może taką zgodę cofnąć w każdej chwili, informując o swojej decyzji redakcję serwisu drogą elektroniczną.

Centrum Kultury ZAMEK
pl. Świętojański 1
54-076 Wrocław
tel./fax (071) 349 35 36
http://www.zamek.wroclaw.pl

Prowadzeniem serwisu zajmuje się Towarzystwo Aktywnej Komunikacji.
Więcej o TAK na stronie http://www.tak.net.pl

Serwis sfinansowano ze środków miasta Wrocławia.
http://www.wroclaw.pl