cze
06

„Pin i zielonym”: zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń

Szanowni, miło nam poinformować, że na tegoroczny konkurs na opowiadanie otrzymaliśmy zgłoszenia nie tylko z Polski, ale również z Hiszpanii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Austrii i Holandii. Po wstępnej weryfikacji przyjęliśmy do dalszej oceny 467 prac literackich, które spełniają formalne wymogi konkursu. Jury obradować będzie w składzie: Natasza Goerke, Marta Mizuro i Marcin Hamkało. Przypominamy przy okazji, że główna nagroda wynosi 3000 zł.

Listę nominowanych poznamy do końca lipca, a laureatkę lub laureata podczas finału MFO na początku października 2013 we Wrocławiu. Wybrani przez jury uczestnicy konkursu zostaną także zaproszeni do udziału w nieodpłatnych warsztatach kreatywnych. Pokłosiem konkursu będzie też antologia „PIN I ZIELONYM”, która ukaże się w październiku.

Serdecznie Wam dziękujemy za tak liczną i wielobarwną odpowiedź na nasze zaproszenie. Kolejne informacje na temat konkursu będzie można na bieżąco śledzić na naszej stronie internetowej (opowiadanie.org) i na profilu fb.com/opowiadanie. Zapraszamy też wszystkich zawczasu do udziału w konkursie MFO 2014. Temat ma być tym razem podobno naprawdę morderczy.