wrz
15

MFO + Kopublikacja – nowy nabór na warsztaty typo, layout i ilustracja

Pod nazwą Kopublikacja kryje się pięciomiesięczny cykl warsztatów, który zakończy opublikowanie strony internetowej oraz wydanie książki stworzonej przez trzy grupy warsztatowe: typo, ilustracja i layout.
W tym roku uczestnicy podejmują wyzwania związane z publikowaniem treści w sieci od ruchu i interakcji po mikrotypografie webową.
Grupy działać będą w trybie siedmiu (layout – ośmiu) trzydniowych zjazdów w wybrane weekendy od października 2016 do lutego 2017. W tym czasie uczestnicy będą pracować z tekstami dostarczonymi przez organizatorów Międzynarodowego Festiwalu Opowiadania. Warsztaty poprowadzą eksperci z poszczególnych dziedzin – m.in. Zosia Oslislo-Piekarska, Paweł Mildner, Poważne Studio, Michał Jarociński (Dada Studio Type Design), The Awwwesomes, SYFONSTUDIO, Acapulco Studio, Michał Szota.
Szczegółowe informacje na temat prowadzących udostępnimy na stronie w najbliższych dniach. Harmonogram dostępny jest na stronie www.kopublikacja.pl/harmonogram.pdf
Uczestnicy zostaną wybrani przez prowadzących na podstawie przesłanego portfolio – zainteresowanych prosimy o wypełnienie zgłoszenia na: www.kopublikacja.pl/ankieta
Zapisy tylko do początku października!